За крадіжку чужого майна мешканцю Старобільська суд призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком 3 роки

Старобільською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 35-річного мешканця м. Старобільська, який обвинувачувався у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, а саме таємному викраденні чужого майна (крадіжці), поєднаному з проникненням у сховище.

Досудовим розслідуванням встановлено та доведено прокурором у судовому засіданні, що у квітні 2018 року у вечірній час доби обвинувачений, переслідуючи мету незаконного збагачення, проник на територію складського приміщення, розташованого в одному із сіл Старобільського району, та здійснив звідти крадіжку двигуна внутрішнього згорання, компресора, численних металевих виробів та виробів господарського призначення, завдавши потерпілій майнової шкоди на суму майже 21 тис. грн.

В подальшому зловмисник погрузив вказане майно до причепу власного автомобіля та розпорядився ним на власний розсуд.

Суд, враховуючи, що обвинувачений раніше не судимий, має на утриманні двох малолітніх дітей, за місцем проживання та роботи характеризується позитивно, призначив останньому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки, звільнивши від відбування покарання з іспитовим строком в 1 рік.

 

 

 

 

О. Дубовик, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *