Покидьки… Або як депутати Новопсковської райради за рахунок населення району вирішують свої шкурні інтереси

Вибачаюсь за емоції. На арені цієї історії три діючі особи: Лебідь – голова райради, Кровопийцев – голова бюджетної комісії, ФОП аптек та масажної індустрії, та Мотун – голова комунальної комісії – головний лікар РТМО.

Коли вся бюджетна сфера Новопсковського району ледве зводить кінці з кінцями в зв’язку з саботажем злочинного угрупування районних депутатів від ж..опоблоку та працівників райради у непроведенні сесії райради, на якій повинні бути внесені зміни до бюджету на 2018 рік, між лебідєм-мотуном-кровопийцевим йде тупий торг по дерибану бюджету та приміщень лікарні. Так, кровопийцев – голова бюджетної комісії, головуючи на бюджетних комісіях, прикриває злочинні махінації лебідя і ставить свій підпис під всіма незаконними бюджетними документами хотєлок сцарька. Натомість, за таку “відданість” сцарю лебідь надає в стаціонарі лікувального відділення палату для масажного бізнесу кровопийцева! Це пипець! У відділенні, де лікуються хворі, тепер буде вестися бізнес! Це порушує всі санітарні норми! Але, аби прикрити порушення санітарних норм, мотун, як головний лікар, погоджує виділення такої палати, і навіть буде відповідно до майбутнього рішення депутатської більшості на сесії “контролювати”, аби це рішення про виділення палати кровопийцеву діяло 2 роки і 11 місяців за 1 327 гривень щомісячної орендної плати і забезпечувалося в повному обсязі! Бінго! Троїця “лебідь-мотун-кровопийцев” в черговий раз по-бидлячому насрали на хворих, медперсонал та бюджетників!

Подивіться дати на документах. Як там у фільмі: “Утром – деньги, в обед стулья! В обед деньги – вечером стулья!…” Спочатку лебідь 1 жовтня видає розпорядження, а потім “вдячний” кравопийцев, втративши всі залишки совісті, проводить 2 жовтня “незаконну” бюджетну комісію і рубає зміни до бюджету! Покидьки!

А тепер бонус: на наступний тиждень плануються торги на бюджетній комісії щодо виділення додаткових коштів на надбавки та премії в сумі 170 тисяч гривень для райради! У заручниках – медична та освітянська сфера району!

P.S: Кровопийцев, ти або труси надінь, або хрестик зніми. Бо за такий шантаж бюджетної сфери району, нагадаю тобі слова, які ти мені казав на сесії: “Покайся!..” Sуки, ви ж  нажритеся колись горя людського?

 

 

 

Тетяна Соловйова

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *