Жителя Старобільського району засуджено за зберігання бойових припасів

Старобільською місцевою прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно жителя Старобільського району, який обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне придбання, носіння та зберігання бойових припасів без передбаченого законом дозволу).

Встановлено, що вказаний громадянин, перебуваючи на території с. Світле Старобільського району, знайшов дерев’яний ящик, в якому знаходилися 34 патрони калібру 5,45 мм, та в подальшому переніс їх до свого місця проживання, де зберігав без передбаченого законом дозволу. У вересні 2018 року вказані бойові припаси вилучено працівниками поліції під час проведення санкціонованого обшуку.

Вироком Старобільського районного суду обвинуваченого засуджено до 4-х років позбавлення волі та звільнено від відбування покарання з випробуванням на 1 рік.

Місцева прокуратура вкотре звертає увагу громадян, що у випадку, якщо Ви знайшли зброю, боєприпаси або вибухові речовини необхідно негайно звертатись до поліції особисто або за номером 102.

Добровільна здача небезпечних предметів звільняє від кримінальної відповідальності.

 

 

 

 

О. Дубовик, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *