Новини з нашого фінвідділу щодо вирішення проблем фінансування Новопсковського РТМО та вимагання премій районній раді

Згідно розпорядження голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 19.10.2018 № 847 «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 21.12.2017 № 929» з обласного бюджету Новопсковському району виділена інша дотація з обласного бюджету на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери 1 млн. грн.

Управлінням фінансів наданий до Новопсковської райдержадміністрації проект розпорядження голови райдержадміністрації «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік», в якому пропонується всю суму іншої дотації спрямувати на виплату заробітної плати Новопсковському РТМО.
Тобто, протягом жовтня буде збільшений обсяг видатків на виплату заробітної плати працівникам РТМО на 2000,0 тис. грн. Луганська обласна адміністрація та Новопсковська селищна рада відгукнулися на прохання райдержадміністрації щодо виділення додаткових коштів на фінансування установ районного бюджету.

За рахунок додаткових коштів планується погасити в повному обсязі заборгованість по заробітній платі працівникам Новопсковського РТМО за вересень, виплатити аванс за жовтень та частково заробітну плату за ІІ половину жовтня. Але цих коштів не вистачає, щоб виплатити працівникам повністю заробітну плату за жовтень в цьому місяці. Вкрай необхідні зміни до районного бюджету.

В останній версії проекту районної ради «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» від 18 жовтня 2018 року передбачені додаткові кошти на виплату заробітної плати працівникам РТМО в сумі 845 тис. грн. Внесення змін до районного бюджету надали б змогу виплатити в повному обсязі заробітну плату за жовтень 2018 року.
Управлінням фінансів вже в третій раз надається проект рішення районної ради «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» в різних версіях, але жодна не влаштовує Новопсковську районну раду. І проекти не приймаються до розгляду, і звинувачується управління фінансів у бездіяльності.

А причина лише одна, тому що в проект не включено збільшення видатків на заробітну плату Новопсковській районній раді в обсязі 362,8 тис. грн. на виплату премій та інших стимулюючих виплат. Необхідна лише ця сума, на меншу депутати не погоджуються.

На виконання рішення постійної комісії з питань бюджету необхідно зменшити видатки на придбання медикаментів, бензину, оплату послуг та інші видатки на утримання медичних установ, виключити в повному обсязі видатки на погашення заборгованості по компенсаційним виплатам громадянам, які наглядають за хворими, інвалідами, громадянами похилого віку та спрямувати їх на заробітну плату працівників районної ради.

І це при незабезпеченості коштами по обов’язковим виплатам на заробітну плату лише медичних працівників на 2018 рік в загальній сумі 3,7 млн грн.

 

 

 

Світлана Хомутянська

Джерело: Новопсковщина – мій рідний край!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *