Засуджено за крадіжку, шахрайство та зберігання наркотичних засобів

У вересні поточного року Старобільською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 33-річного мешканця Старобільського району, який обвинувачувався у скоєнні ряду кримінальних правопорушень, а саме у таємному викраденні чужого майна (крадіжці), вчиненій повторно (ч. 2 ст. 185 КК України), у заволодінні чужим майном шляхом обману та зловживання довірою – шахрайстві, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 190 КК України) та у незаконному виготовленні  придбанні, зберіганні наркотичних засобів, без мети збуту (ч. 2 ст. 309 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у липні цього року житель району, який на той час вже мав судимість за вчинення корисливих злочинів та перебував на іспитовому терміні, знаходячись у сільській місцевості, кожної ночі, чотири дні поспіль, використовуючи пасатижі, скоював крадіжки телефонного дроту загальною довжиною понад 600 метрів, чим заподіяв ПАТ «Укртелеком» майнову шкоду на загальну суму понад 4 000 гривень.

Чоловік на цьому не зупинився та  невдовзі під час розпиття спиртних напоїв зі своїм знайомим, запевнив останнього добровільно передати йому у тимчасове користування велосипед, щоб з’їздити в магазин. Отримавши вказаний велосипед, з місця вчинення кримінального правопорушення зник та продав вказаний велосипед, чим завдав потерпілому шкоду на суму 1 341,43 грн.

В подальшому у серпні місяці під час складання протоколу про адміністративне правопорушення у останнього було виявлено та вилучено рослинну речовину темно-зеленого кольору, яка, згідно висновку експерта, є канабісом, загальною масою 92,39 грам.

Вироком Старобільського районного суду обвинуваченого визнано винним у скоєнні ряду злочину та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки 6 місяців з відбування покарання у виправній колонії.

 

 

 

С. Білий, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *