За матеріалами СБУ мешканку Новопсковського району засуджено за участь в організації та проведенні сепаратистського «референдуму»

Новопсковський районний суд Луганської області розглянув матеріали кримінального провадження стосовно мешканки одного з населених пунктів району за фактом вчинення нею кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.110 КК України (умисні дії, вчинені за попередньою змовою групою осіб, направлені на зміну меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України).

Співробітники СБУ встановили, що у травні 2014 року громадянка України погодилася взяти участь у проведенні так званого «референдуму щодо підтримки акту про державну самостійність «ЛНР» на території одного із сіл Новопсковщини у якості секретаря виборчої комісії.

Разом з іншими особами, щодо яких здійснюється досудове розслідування, вона облаштувала незаконну «виборчу дільницю», видавала виборцям бюлетені, здійснювала їх підрахунок, склала та підписала протокол підрахунку голосів, організувала відправку бюлетенів до та званої «районної виборчої комісії».

З урахуванням того, що громадянка беззастережно визнала себе винуватою у вчиненні кримінального правопорушення, активно сприяла розкриттю злочину та викриттю інших співучасників, між нею та прокурором укладено угоду про визнання винуватості.

Суд визнав її винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст.110 КК України та призначив покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі з іспитовим терміном на три роки. Судовий вирок набув чинності.

 

 

Прес-служба 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях

 

 

В Луганській області співробітники Служби безпеки України, залучені до операції Об’єднаних сил, спільно з прокуратурою продовжують роботу щодо встановлення усіх осіб, причетних до організації та проведення у травні 2014 р. антиконституційного «референдуму» про державну самостійність «ЛНР».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *