Звільнено від кримінальної відповідальності за добровільну здачу зброї

В середині серпня 2018 року до Старобільського відділу поліції з заявою про добровільну видачу боєприпасів звернувся місцевий мешканець.

Досудовим розслідування встановлено та підтверджено останнім, що на початку серпня цього року знаходячись на ділянці місцевості на автодорозі Старобільськ-Сватове, він побачив в траві понад дорогою дерев’яний ящик, в якому знаходилися 12 патронів до автомату АК калібру 5,45 мм, 13 патронів калібру 7,62 мм та підривачі до мінометних мін 82 калібру у кількості 12 штук, які він в подальшому привласнив, переніс до свого місця мешкання та залишив для зберігання у своєму домоволодінні. Однак через деякий час, усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, він звернувся до відділу поліції з метою здачі вказаних боєприпасів.

Враховуючи те, що відповідно до ч. 3 ст. 263 КК України звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, передбачений частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, підтримавши позицію державного обвинувача, суд звільнив чоловіка від кримінальної відповідальності за вчинення ним злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України.

 

 

 

О. Дубовик, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *