Спрямовано до суду обвинувальний акт в кримінальному провадженні за фактом несанкціонованої зміни інформації касиром АТ “Ощадбанк”

Старобільською місцевою прокуратурою спрямовано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом  несанкціонованої зміни інформації, яка оброблюється в автоматизованих системах, особою яка має право доступу до неї, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 362 КК України.

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що старший контролер-касир одного з  відділень Луганського обласного управління АТ «Ощадбанк», в період часу з 02 липня по 03 липня 2018 року, знаходячись на робочому місці, несанкціоновано провела фізичну ідентифікацію осіб-одержувачів соціальної допомоги (пенсії), передбаченою Постановою КМУ від 05.11.2014 № 637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам», без наявності останніх, що в подальшому спричинило внесення змін до «Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб».

Довідково: вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 362 карається штрафом від шестисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років з конфіскацією програмних або технічних засобів, за допомогою яких було вчинено несанкціоновані зміна, знищення або блокування інформації, які є власністю винної особи.

 

 

 

Н. Вихрова, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *