Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Старобільську

05 грудня 2018 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні проведе інформаційні заходи у Старобільську. А саме:

Що?  Брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу

Для кого?  Студенти, школярі, активна молодь

Коли? 5 грудня, 13:00 – 14:30

Де? м. Старобільськ, STB city HUB, вул. Чернишевського, 23

Брейн-ринг на європейську тематику – гра для студентів, школярів та активної молоді, яка допоможе в інтерактивній спосіб покращити знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчути командний дух і розвинути аналітичні навички.

 

 

Що? Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС»

Коли?  5 грудня, 16:00 – 17:30

Де? м. Старобільськ, Старобільська міська рада, вул. Центральна, 36

Для кого? Представники неурядових організацій, бізнесу, молодь, освітяни, активісти, усі зацікавлені у програмах від ЄС містяни.

 

Під час заходу буде розказано про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також представлено довготривалі освітні, молодіжні, культурні та бізнесові програми та проекти Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС.

 

Серед презентованих програм та проектів:

  • Horizon 2020
  • Creative Europe
  • Culture Bridges
  • Erasmus+
  • EU Study Days (Єврошкола)
  • COSME
  • Enterprise Europe Network
  • EU4Business та ін.

 

Також окрема увага буде приділена програмі розвитку співпраці європейських шкіл eTwinningPlus.

 

Заходи Представництва ЄС у Луганській області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні.

Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Олесі Савенко, +38 (093) 701-36-23, osavenko@internews.ua або Юлії Костащук, тел. +38 (098) 637-48-47, ykostashchuk@internews.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *