Поговоримо про “Перемогу”

Поговоримо про “Перемогу”

 Те, що зробив головний редактор, аби узурпувати підприємство і забрати районну газету в свою приватну власність, лежить поза межами правового поля!

І, якщо колектив редакції згоден з тим, аби їх внесок в статутний капітал газети був всього 60 гривень, то до кінця грудня 2018 року у вас є шанс і право змінити свою частку власності в приватному підприємстві, як своє законне право засновників.

Зробивши це, ви відстоїте свої права та припините це знущання над колективною власністю всього району з боку головного редактора.

До речі, управління комунальним майном районної ради у міжсесійний період лежить виключно на голові райради.

Але, вважаю що це спланована лебідьом-стрільцовим схема приХватизації комунальної власності – районної газети “Перемога”.

Але, якщо подивитися на фінансовий звіт газети, в майбутньому прибутки власники будуть ділити в частках своєї власності.

Тож порахуйте, шановні члени трудового колективу “Перемоги”, свої прибутки з січня 2019 року, коли комунальна газета припинить своє існування.

Деталі на цих фото, але правоохоронним органам, прокуратурі, департаменту захисту економіки та СБУ в цьому випадку роботи непочатий край!

Що робити членам колективу районної газети за 25 днів грудня 2018 року, читайте на цих фото.

Опубліковано Tatyana Solovjova Середа, 5 грудня 2018 р.
Тетяна Соловйова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *