Луганська область придбала найменшу кількість тестів через Prozorro

З березня до 9 червня державні структури закупили через Prozorro понад 325 тисяч тестів для виявлення COVID-19 на 63,6 млн грн. За підрахунками фахівця з публічних закупівель DOZORRO Ярослава Пилипенка, з початку пандемії найменшу кількість придбала Луганська область – 627. 

Варто зазначити, що це лише дані системи Prozorro. Окрім цього, медичні заклади можуть отримувати їх від МОЗ, волонтерів чи у вигляді гуманітарної допомоги.

В Україні на визначення COVID-19 проводять три види тестів: ПЛР, ІФА та експрес-тести. Останні можна придбати в аптеці та провести вдома самостійно, проте вони є найменш точними. 

З 627 тестів, які придбали в Луганській області, 385 складають експрес-тести, 192 – ІФА-тести, 50 – ПЛР-тести. На них разом в області витратили 173,7 тис. грн.

Більше про закупівлі по COVID-19 на Facebook-сторінці DOZORRO.

Якщо бажаєте отримувати інші новини, пов’язані із закупівлями під час пандемії, пишіть: zalevska@ti-ukraine.org

Довідково: Трансперенсі Інтернешнл Україна – акредитований представник глобального руху Transparency International, що комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції.

ТІ Україна адмініструвала та передала державі системи Prozorro, Prozorro.Продажі та eHealth. Також наш інноваційно-експертний центр впровадив Рейтинг прозорості міст і розбудовує спільноту DOZORRO для контролю за публічними закупівлями.

Контакти для медіа: Олеся Коваль, koval@ti-ukraine.org, 093-808-82-78.

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *