Упродовж 2018 року Новопсковським відділом Старобільської місцевої прокуратури здійснювалось представництво інтересів держави в суді

Новопсковським відділом Старобільської місцевої прокуратури Луганської області протягом 2018 року здійснювалась одна з конституційних функцій органів прокуратури – представництво інтересів держави в суді.

Слід зазначити, що упродовж минулого року Новопсковським відділом Старобільської місцевої прокуратури заявлено 18 позовів (заяв) на суму 5571 тис. грн., зокрема 12 позовів (заяв) у сфері цивільного судочинства, з них: 8 заяв на суму 1432 тис. грн. про передачу земельних ділянок у комунальну власність територіальних громад району, 2 заяви на суму 2484 тис. грн. про встановлення факту припинення права постійного користування земельними ділянками та повернення їх до комунальної власності сільських рад району, 2 заяви на суму 125 тис. грн. щодо передачі безхазяйного нерухомого майна – будинків до комунальної власності територіальних громад району, 2 позови у сфері кримінального судочинства на суму 8 тис. грн. про відшкодування шкоди завданої злочином на лікування потерпілих осіб, 1 позов у сфері господарського судочинства на суму 874 тис. грн. про визнання недійсним та скасування рішення сільської ради та договорів оренди земельних ділянок, а також 3 позови у сфері охорони дитинства на суму 648 тис. грн.

За результатами судового розгляду задоволено 16 позовів (заяв) на суму 4857 тис. грн., повернуто 20 га земель до комунальної власності територіальних громад району, скасовано та припинено на майбутнє незаконно укладені договори оренди земельних ділянок.

Питання здійснення заходів прокурорського реагування представницького характеру перебуває на постійному контролі Новопсковського відділу Старобільської місцевої прокуратури.

А.С. Ляхов, прокурор Новопсковського відділу Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *