Стан розгляду звернень і запитів на інформацію в Старобільській місцевій прокуратурі Луганської області за 2018 рік

Упродовж 2018 року до Старобільської місцевої прокуратури Луганської області надійшло 885 звернень, з них 340 – надано роз’яснення, для розгляду до інших відомств направлено – 451, повернуто заявникам або залишено без розгляду – 35,  направлено іншим  прокурорам – 25, виключено з обліку звернень –  5, задоволено – 11, повернуто заявнику – 4, відхилено – 2, 12 – приєднано до кримінального провадження ( у якому надано роз’яснення).

Переважна більшість звернень у 2018 році надійшла від учасників кримінального провадження на дії слідчих, а саме від  потерпілих та заявників.

З питань досудового розслідування – 281, з питань представництва інтересів громадян та держави у суді – 5, з питань участі у кримінальному проваджені в суді – 17, про права дітей – 3, з питань додержання законодавства при виконанні рішень судів та інших органів – 8, з питань нагляду за додержанням кримінально-виконавчого законодавства – 1, з питань надання міжнародної правової допомоги            та з кадрових питань звернення не надходили, з інших питань – 570.

Більшість звернень надійшло від громадян – 855, від юридичних осіб надійшло – 30.

Значна кількість звернень надійшла до органів місцевої прокуратури поштовим зв’язком – 470, електронною поштою – 60, 17 – надійшло на телефон «гарячої лінії», на особистому прийомі – 338.

В приміщеннях місцевої прокуратури відповідно до вимог чинного законодавства наявний інформаційний стенд, на якому розміщено графік прийому запитувачів публічної інформації,зразки запитів на інформацію. Відомості на інформаційному стенді постійно оновлюються.

Протягом 2018 року до місцевої прокуратури надійшло 16 запитів про надання інформації. За результатами розгляду надано інформацію на 1 запит, на 4 – надано  роз’яснення, 11 – спрямовано іншим розпорядникам інформації. Більшість запитів надійшло від громадян – 15. Від засобів масової інформації отримано 1 запит.

Значна кількість запитів надійшла до місцевої прокуратури електронною поштою – 8, поштовим зв’язком – 7 запитів, на особистому прийомі отримано 1 запит.

К. Олійник, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *