Місцевого мешканця викрито на крадіжці телефонного дроту

Прокурором місцевої прокуратури в судовому засіданні доведено вину  44-річного чоловіка у вчиненні 7 епізодів крадіжок. Так, місцевий мешканець тривалий час на різних вулицях м. Старобільська та с. Верхня Покровка викрадав телефонні дроти, які в подальшому переплавляв, а одержану мідь здавав на пункти прийому металобрухту. Загалом зловмисник протягом вересня-жовтня 2018 року демонтував 1 748 метрів дроту, завдавши ПАТ «Укртелеком» матеріальної шкоди на суму майже 44 тис. грн.

Суд обвинуваченого визнав винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.185, ч. 2 ст.185 КК України (крадіжка та крадіжка, вчинена  повторно) та призначив покарання за сукупністю злочинів у виді позбавлення волі строком на 4 роки, звільнивши від відбування покарання, встановивши іспитовий термін в 2 роки.

Водночас  звертаємось до громадян з проханням повідомляти про всі факти крадіжок металобрухту, зокрема й телефонного дроту. Якщо ви бачите на вулиці, біля свого будинку, в підвалі чи у підїзді підозрілих людей, які монтують телефонний кабель, відразу повідомте про них на 102. Вчасне прибуття співробітників поліції та затримання зловмисників дасть змогу запобігти значним матеріальним збиткам, заподіяним крадіжкою, та забезпечить збереження надійного телефонного зв’язку.

М. Жданов, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *