Справедливий вирок

01.03.2019 Сватівським районним судом засуджено сталу трійку крадіїв, до складу якої входив житель м. Сватове, який половину життя провів в установах виконання покарань нашої держави за вчинення злочинів проти власності, та колишні співмешканці – молода дівчина та хлопець.

При цьому молодий хлопчина вже неодноразово мав неприємності із законом, в які потрапляв через свого товариша – досвідченого крадія.

Згідно обставин, що були встановлені під час судового розгляду, вищезазначені особи вчинили ряд крадіжок на території м. Сватове за попередньою змовою між собою, спричинивши місцевим жителям загальний матеріальний збиток у сумі близько 7 000 грн.

При цьому, до вчинення правопорушень трійку крадіїв підштовхнула оковита та бажання придбати ще більше алкогольних напоїв.

Відтак, вироком суду досвідченого крадія засуджено до остаточного покарання у виді 3 років реального позбавлення волі, хлопця – до 2 років реального позбавлення волі. Дівчину ж суд вирішив не позбавляти волі і надав їй шанс довести своє виправлення та перевиховання, звільнивши її від відбування покарання на 2 роки іспитового строку.

Найбільш неочікуваним покарання було для молодого хлопця, який до винесення судом вироку перебував під домашнім арештом та під час проголошення вироку його було взято під варту в залі суду.

А.В. Ткаченко, прокурор Сватівського відділу Старобільської місцевої прокуратури, юрист І класу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *