Представництво інтересів громадянина або держави при виконанні судових рішень є важливим напрямком прокурорської діяльності

Старобільською місцевою прокуратурою постійно проводиться робота  щодо захисту інтересів держави при виконанні судових рішень. Протягом  2018 року  місцевою прокуратурою  вивчені виконавчі провадження, відкриті у справах за позовами органів прокуратури. За результатами  встановлені чисельні порушення вимог Закону України «Про виконавче провадження».

За наслідками вивчення надана юридична оцінка діям посадових осіб державної виконавчої служби та подано 24 скарг у порядку відомчого контролю на бездіяльність державних виконавців, в тому числі 1 до суду.

Завдяки вжитим заходам активізовано діяльність державних виконавців щодо встановлення наявності у боржників грошових коштів та майна, на яке можливе звернути стягнення.

Всього протягом 2018 року реально виконано судових рішень за позовами прокурорів на суму майже 9 млн. грн.

Реальне виконання рішення суду сприяє втіленню законів у життя та зміцнення правопорядку. Тож місцева прокуратура й надалі вживатиме необхідні заходи реагування, спрямовані на своєчасне і реальне виконання судових рішень, ухвалених за позовами прокурорів.

М. Передерій, прокурор місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *