Шахрайство із грошовими коштами пенсіонера

Місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 33-річного жителя Старобільського району, який обвинувачувався у заволодінні чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчиненому повторно, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.190 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що в кінці грудня 2018 року потерпіла, яка є пенсіонером, у зв’язку з поганим самопочуттям попрохала свого знайомого забрати її грошові кошти у сумі 4 000 гривень, які вона зберігала у іншого свого знайомого, та придбати ліки у аптеці. 33-річний чоловік розуміючи, що потерпіла цілком йому довіряє, забрав вказані грошові кошти, однак умови домовленості про доставку ліків та залишку грошей не виконав, а розпорядився ними на власний розсуд, чим спричинив потерпілій майнову шкоду на вказану суму.

Вироком Старобільського районного суду обвинуваченого визнано винним у скоєнні інкримінованого йому кримінального правопорушення та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 1 рік звільнивши його з іспитовим строком на 1 рік.

О. Дубовик, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *