Людина, яка працює на розвал Новопсковського району

Борис Лебедєв спільно зі своїми маріонетками (підконтрольними йому депутатами райради) зробив все для того, щоб працівники бюджетних установ (медики і освітяни) залишились без заробітної плати. Особисто він блокує скликання позачергової сесії районної ради, на якій це питання могло б бути елементарно вирішено. В той же час, в ситуації що склалася в районі, Лебедєв Б.В. звинувачує інших, обманюючи простих людей.

Його донька, Лебедєва Аліна Борисівна, одна з небагатьох помічників народного депутата України Дунаєва Сергія Володимировича (член депутатської фракції політичної партії “Опозиційний блок” у Верховній Раді України восьмого скликання, член Комітету ВР України з питань запобігання і протидії корупції), яка працює за строковим трудовим договором на постійній основі. Самого ж народного детутата Дунаєва С.В. Генеральна прокуратура України звинувачує в корупції та подала подання в комітет ВРУ  на зняття з останнього депутатської недоторканості. От вам і відповідь- чому дії голови Новопсковської районної ради Лебедєва Бориса Вікторовича залишаються безкарними.

Дорогі Новопсковчани: медики, освітяни, чорнобильці, воїни–афганці, пенсіонери, працівники інших бюджетних установ та підприємці, аграрії! Будьте розумними та поміркованими, не дайте Лебедєву Б.В. та його вірним «рабам» з числа депутатів райради втягнути Вас в грязну політичну гру!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *