Прокуратура в апеляції довела незаконність договору на капітальний ремонт будівлі Марківської гімназії вартістю 10 млн грн

Старобільська місцева прокуратура Луганської області довела у Східному апеляційному господарському суді наявність правових підстав для визнання незаконним договору на капітальний ремонт будівлі опорного закладу загальної середньої освіти Марківська гімназія. Вартість державної закупівлі склала понад 10 млн грн.

Суд апеляційної інстанції залишив без задоволення апеляційну скаргу відповідача, а рішення першої інстанції – без змін. Господарським судом Луганської області визнано недійсними рішення тендерного комітету відділу освіти Марківської районної державної адміністрації та укладений у липні 2019 року договір на проведення будівельних робіт. У результаті цього прокуратура попередила безпідставне витрачання бюджетних коштів у сумі майже 4,6 млн грн.

Позиція прокуратури ґрунтується на тому, що тендерна пропозиція переможця не відповідала умовам замовника. Підприємство-підрядник не мало необхідного штату працівників та не гарантувало закінчення ремонту у заявлені відділом освіти строки. Вказані порушення залишені поза увагою тендерного комітету, що могло призвести до нераціонального та неефективного використання бюджетних коштів.

Східний апеляційний господарський суд підтримав правову позицію прокуратури та підтвердив обґрунтованість позовних вимог.

О. Романенко, начальник Марківського відділу Старобільської місцевої прокуратури

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *