За невиконання покладених вироком суду обов’язків, місцевому жителю скасовано іспитовий строк на реальне позбавлення волі

В червні 2018 року 61-річного жителя м. Старобільська за вчинення крадіжки та незаконного заволодіння паспортом іншого громадянина засуджено до позбавлення волі на строк 2 роки та на підставі ст.75 КК України звільнено від відбування покарання із застосуванням іспитового строку на 1 рік. Вироком суду на засудженого покладено певні обов’язки, в тому числі обов’язок з’являтися на реєстрацію до Старобільського районного відділу з питань пробації.

Проте засуджений на шлях виправлення не став, систематично не з’являвся до органу пробації, тим самим ігноруючи покладені на нього судом обов’язки та порушуючи норми КВК України та Закону України «Про пробацію». Зазначене стало підставою для внесення Старобільським районним відділом з питань пробації до суду подання про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням і направлення засудженого для відбування призначеного покарання.

Ухвалою Старобільського районного суду зазначене подання задоволено та направлено засудженого для відбування покарання у виді 2 років позбавлення волі до кримінально-виконавчої установи  закритого типу.


Я. Савченко, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *