Мешканця Старобільська судитимуть за відкрите викрадення чужого майна (грабіж), поєднаного з насильством

Старобільською місцевою прокуратурою спрямовано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом таємного викрадення чужого майна (крадіжки), за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України та за фактом грабежу, поєднаному з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, вчиненому повторно, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 КК України.

В ході досудового розслідування встановлено, що мешканець міста Старобільська, знаходячись за запрошенням в будинку, з корисливих мотивів, шляхом вільного доступу, таємно викрав продукти харчування, які належали потерпілій, чим завдав останній майнову шкоду.

 Окрім того, знаходячись на пішохідному мосту через річку «Айдар», підійшов до раніше не знайомої йому потерпілої та, маючи умисел на відкрите викрадення чужого майна (грабіж), поєднаного з насильством, яке не є небезпечним для життя та здоров’я потерпілого, наніс один удар кулаком в область сонячного сплетіння, та відкрито заволодів її жіночою сумкою, в якій знаходились грошові кошти та особисте майно потерпілої.

Особу затримано в порядку ст. 208 КПК після вчинення кримінального правопорушення.

13.02.2019 особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 185 КК України, ч. 2 ст. 186 КК України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. 

Довідково: санкція ч. 1 ст. 185 КК України – покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років, ч. 2 ст. 186 КК України – покарання у вигляді позбавлення волі від 4 до 6 років.


К. Олійник, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *