Хоч кіл на голові теши

Голова Новопсковської районної ради Борис Лебедєв настільки задоволений результатами першого туру президентських виборів в Луганській області та, безпосередньо у районі, що навіть питання про встановлення розміру заробітної плати, призначення його «соратників» на ключові посади, які розглядалися 01 квітня 2019 року на позачерговій сесії райради, відійшли на другий план.

Тому вкотре хотілось би нагадати ключових осіб, які при кожній виборчій кампанії не розчаровують партійних босів. Депутатство Б. Лебедєва до 2014 року у Луганській обласній раді, каденція на посаді голови Новопсковської РДА тільки укріплювали його відносини з Ю. Бойком та С. Дунаєвим. Як наслідок, непохитна проросійська позиція і до цих днів. В 2016 році на проміжних виборах до парламенту на окрузі №114 з’явився ще один “фахівець” Євген Байрамов, який очолив ОВК та відкрито підтримував Б. Лебедєва як кандидата в депутати від опоблоку.

Попри це, Є. Байрамов в 2014 році офіційно був помічником С. Дунаєва і неодноразово був присутній на нарадах, організованих ватажками бойовиків «ЛНР». У відкритому доступі є, як мінімум, один відеозапис, що доводить участь Є. Байрамова у зустрічі лідерів сепаратистів Царьова та Болотова з мерами міст Луганської області та їх представниками, яка проходила 05 травня 2014 року в приміщенні Луганської міськради. На цій зустрічі Болотов і Царьов мотивували мерів і їх представників проводити антиконституційний референдум і “не відсиджуватися” осторонь. В певних колах Є. Байрамов рахується фахівцем в області виборчих технологій. У С. Дунаєва він відповідав за організацію виборів. Саме тому навесні 2014 року він займався організацією референдуму і їздив на всі ці зустрічі.

Проте, Є. Байрамов, який має таке сумнівне минуле, не притягувався до відповідальності, не поніс ані покарання, ані засудження, натомість зі знанням справи координував виборчий процес під час першого туру президентських виборів 2019 року в Луганській області. Хочеться також нагадати, що 18 січня 2018 року С. Дунаєв був одним з 36 депутатів, що голосували проти Закону про визнання українського сувернітету над окупованими територіями Донецької та Луганської областей, а Ю. Бойко у розпал виборів відвідав країну-агресора. Ставлення до «русского мира» Б. Лебедєва жителям Новопсковщини відоме. Висновки робіть самі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *