Жителя Старобільщини засуджено за незаконне проникнення до житла та заподіяння легкого тілесного ушкодження

Старобільською місцевою прокуратурою в квітні 2019 року підтримано публічне обвинувачення стосовно 36-річного мешканця Старобільського району, який обвинувачувався у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.162 КК України (незаконне проникнення до житла) та ч.1 ст.125 КК України (заподіяння умисного легкого тілесного ушкодження).

Встановлено, що чоловік 30 грудня 2018 року пішов до місця мешкання своєї цивільної дружини, яка знаходилася вдома у своєї матері, щоб наладити стосунки, однак йому не відкрили вхідні двері до будинку, у зв’язку з чим він ногою вибив віконне скло та проник до будівлі. Перебуваючи без будь-якого дозволу власника у вказаному будинку, зловмисник в ході словесного конфлікту з сестрою цивільної дружини на грунті раптово виниклих неприязних відносин заподіяв їй тілесні ушкодження.

Вироком Старобільського районного суду обвинуваченого визнано винним у скоєнні вищевказаних кримінальних правопорушень та призначено остаточне покарання у вигляді 1 року обмеження волі, звільнивши з іспитовим строком на 1 рік.  

О. Дубовик, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *