Людина, яка працює на розвал Новопсковського району та чекає на прихід Путіна

Після п’ятої річниці подій на Майдані та відкритої агресії, а фактично війни з Російською Федерацією, піратського захоплення українських військових кораблів та моряків у Азовському морі у Новопсковській районній раді і надалі «править свій бал» любитель «русского мира» Борис Лебедєв.

Вказана особа своїми діями та вказівками продовжує блокувати ряд важливих для державотворення та розвитку району проектів, у числі яких: «Національно-патріотичне виховання молоді», «Економічний і соціальний розвиток», «Підтримка Білолуцького прикордонного загону», «Розвиток громадянського суспільства». Водночас, за значні здобутки в роботі (цікаво, які саме та в інтересах якої держави) Б. Лебедєв вимагає для себе та свого заступника надбавок до заробітної плати.

Також палкий прихильник «русского мира», який відверто симпатизує агресору (єдина районна рада Луганської області, яка не визнала РФ агресором) та не сприймає незалежність України і водночас, заробляє разом із дружиною мільйонні статки на родючості українських земель, впродовж 2015-2017 років перебував на обліку в управлінні соціального захисту населення як отримувач субсидії на відшкодування витрат за спожиті житлово-комунальні послуги. При цьому «малоімущий» голова районної ради проживає в будинку площею більше 250 квадратних метрів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *