Время истекло: фотосесія в музеї


Хочеш таке ж фото в ретро стилі? Легко! Цієї суботи до Лисичанського краєзнавчого музею навідається один професійний фотограф, який хоче відтворити чорно-білі світлини  ХХ століття. І випадково в музеї знайшлися підходящі кімнати в такому антуражі! Ніяких заборон на кшталт “не торкатись”, “не брати” і “не дихати”. Будемо взаємодіяти з усім, що знайдемо, підбираючи смачні кадри.

Взагалі, щоб максимально доповнити та зануритися в образ минулого, фотограф закликає приносити з собою всілякі сімейні артефакти: старий стильний одяг, предмети побуту, аксесуари. Якщо нічого не пригадаєте, пошукайте в сімейному фотоальбомі! А ще краще візьміть його з собою, щоб точніше відобразити уподобаний вами сюжет!

Ретро фотостудія буде працювати для вас 11 травня з 10:00 і до 16:00. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Усі фото в цифровому форматі будуть надіслані на e-mail.

Ім’я фотографа Вадим Ф. Лур’є. Він бере участь у дослідницькому проекті “Донбас – сімейний фотоархів”, що реалізується на перетині візуальної антропології та документальної історії в містах Луганської області (Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Золоте, Щастя). Сімейні фотоархіви епохи чорно-білої світлини розглядаються в ньому як комплексний соціальний феномен історії Донбасу, що відображає особливості візуальної культури, традицій, специфіку побуту і повсякденних практик жителів регіону протягом останнього століття. Зараз колекція містить 45 сімейних фотоархівів, а це більше 12 000 оцифрованих знімків.

P.S. У 2018 році Вадим проводив “Фотоательє на один день” в Сєвєродонецьку. Що вийшло – дивіться за посиланням: http://bit.ly/2HagYYh.

Більше інформації в івенті: https://www.facebook.com/events/2367884623443840/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *