Кримінальне покарання за крадіжку чужого гаманця

У минулому році мешканка м. Сватове, перебуваючи у черзі на касу магазину «АТБ», помітила, що попередній покупець, розрахувавшись, забув свій гаманець на столі касира, у якому знаходились грошові кошти.

Коли підійшла черга розраховуватись, жінка, маючи злочинний корисливий мотив, упевнившись, що за її діями ніхто не спостерігає, викрала вищезазначений гаманець з грошовими коштами, непомітно поклавши його до пакету зі своїми покупками та, розрахувавшись, вийшла із магазину, розпорядившись викраденим майном на власний розсуд.

В ході проведення досудового розслідування особу крадійки встановлено, вжито відповідних заходів, завдяки яким потерпілому відшкодовано матеріальну шкоду.

Вироком Сватівського районного суду в поточному році жінку визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого  ч.1 ст. 185 КК України, та призначено кримінальне покарання. Вирок суду набрав законної сили.

Ю. Великоцька, прокурор Сватівського відділу Старобільської місцевої прокуратури Луганської області, молодший радник юстиції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *