Звільнившись із колонії, заробив на новий строк

У серпні минулого року раніше засудженого жителя м. Сватове було звільнено із виправної колонії, яка знаходиться у Дніпропетровської області. Останньому на підставі рішення суду було встановлено адміністративний нагляд, згідно якого, в тому числі, звільненому із місць позбавлення волі необхідно було прибути за місцем проживання у триденний строк.

Однак, звільнившись із установи виконання покарань, громадянин більше року подорожував по різним областям нашої держави  та заробляв тимчасовими заробітками, не прибувши без поважних причин у визначений строк до свого місця проживання та не зареєструвавшись у територіальному відділі поліції як особа, стосовно якої встановлено адміністративний нагляд.

Все ж таки, через півроку громадянин повернувся до м. Сватове та, навіть не діставшись додому, був помічений працівниками поліції, які через свою службову діяльність знали засудженого та про те, що останнім було порушено умови відбування адміністративного нагляду.

Під процесуальним керівництвом Сватівського відділу  Старобільської місцевої прокуратури кримінальне провадження закінчено із направленням  обвинувального акту до суду.

У зв’язку із тим, що громадянин активно сприяв розкриттю кримінального правопорушення та уклав із прокурором угоду про визнання винуватості, під час досудового розслідування Сватівським відділом Старобільської місцевої прокуратури із громадянином було узгоджено мінімальне можливе для останнього покарання за ст. 395 КК України.

У квітні поточного року особу було засуджено до двох місяців арешту.

Нагадую, що прокурор вправі укласти угоду про визнання винуватості із підозрюваним, обвинуваченим лише у виняткових випадках, які передбачено статтями 469, 470 КПК України.

А.В. Ткаченко, прокурор Сватівського відділу Старобільської місцевої прокуратури, юрист І класу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *