Засуджено місцеву мешканку за вчинення ряду корисливих злочинів

Старобільською місцевою прокуратуроюпідтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом вчинення місцевою мешканкою кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена повторно) та ч. 2  ст. 190 (шахрайство, вчинене повторно).

Встановлено, що раніше судима за вчинення крадіжки мешканка м. Старобільська, перебуваючи у будинку свого знайомого, таємно викрала вироби господарського призначення та розпорядилася ними на власний розсуд. Крім того, зловживаючи довірою приятеля, 34-річна жінка заволоділа його мобільним телефоном, заподівши останньому майнову шкоду на загальну суму більш ніж 1 тис. грн. В подальшому під час спільного вживання алкогольних напоїв зловмисниця таємно викрала мобільний телефон іншого свого знайомого.

Вироком Старобільського районного суду обвинувачену визнано винною у вчиненні вищевказаних кримінальних правопорушень, призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі та звільнено від відбування покарання з випробовуванням строком на 2 роки.

М. Жданов, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *