Викрито факт пропозиції та надання неправомірної вигоди співробітнику поліції

У ході досудового розслідування встановлено, що  у червні 2019  року раніше неодноразово судимий 56-річний місцевий мешканець, знаходячись в приміщенні Старобільського відділу поліції, запропонував та надав правоохоронцю неправомірну вигоду у розмірі 1 000 гривень з метою укриття факту скоєння ним крадіжки чужого майна.

Вказані протиправні дії своєчасно припинені співробітником поліції, який, керуючись вимогами Закону, повідомив про вчинений злочин керівництву та вжив заходів щодо фіксації неправомірних дій особи.

Чоловіку інкриміновано кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 369 КК України (пропозиція надання службовій особі  неправомірної вигоди та надання неправомірної вигоди за невчинення службовою особою  в інтересах того, хто пропонує та надає неправомірну вигоди будь-якої дії з використання  наданої їй влади та службового становища).

Під час огляду місця події слідчо-оперативна група вилучила кошти, надані в якості неправомірної вигоди у розмірі 1 000 гривень, на які накладено арешт.

Досудове розслідування триває.

Довідково: санкція  ч. 1 ст. 369 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від 500 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, обмеження або позбавлення волі строком від 2 до 4 років.

М. Савченко, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *