Депутати-опоблоковці Новопсковської райради перейшли в опозицію до своїх виборців

Ну що ж, от і дожились. На цей раз Лебедєв Б.В. вирішив залишити багатодітні сім’ї та всі незахищені категорії населення смт. Новопскова без грошової допомоги. Незважаючи на те, що гроші в бюджеті на дані виплати є, але через бездіяльність та пихатість Лебедєва Б.В. вони просто не можуть бути видані пільговикам. Адже вказаний посадовець не скликає та не проводить сесію райради та блокує засідання бюджетних комісій. Незважаючи на численні звернення держказначейства, фінанасового управління, голови РДА Л.Латишевої та пересічних мешканців Новопскову щодо виділення наявних коштів, Лебедєв Б.В. умисно ігнорує їх прохання.

У травні кошти не видані. У червні буде така ж ситуація. А невикористані гроші просто повернуться на рахунки держави, в результаті чого наші сім’ї залишаться без допомоги.

Чому так відбувається? Де ж логіка? Де совість? Та тому, що Лебедєв Б.В. не потребує державної допомоги, тому що йому невідома потреба у цих мізерних сумах, в нього всього вдосталь. Він просто відстоює свої інтереси, він хоче показати, хто тут головний, йому байдужі долі пільговиків. Він продовжує тишком-нишком підговорювати своїх депутатів (Ластовка, Нестеренко, Попова, Лопатін та іже з ними) не голосувати на бюджетній комісії. А хто відповість за те, що пільговики залишаться без коштів? Хто відповість за відсутність хлібу у сиріт, у пенсіонерів? Борис Вікторович, ви готові взяти на себе відповідальність? Чи знову будете переводити стрілки на інших, звинувачувати казна-кого? Все ж залежить лише від вас! Можливо, час вже написати заяву на звільнення та займатись своїм фермерським господарством?

Костянтин Пшеничний, блогер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *