Представництво інтересів держави у суді

Представництво інтересів держави у суді, на сьогодні один із основних напрямків діяльності органів прокуратури України. Прокурор здійснює представництво законних інтересів держави в суді у разі їх порушення або загрози порушення, якщо захист цих інтересів не здійснює або неналежним чином здійснює орган державної влади, орган місцевого самоврядування чи інший суб’єкт владних повноважень, до компетенції якого віднесені відповідні повноваження, а також у разі відсутності такого органу.

Так у поточному році, Міловським відділом Старобільської місцевої прокуратури проведено вивчення використання та розпорядження державними коштами освітніми закладами Міловського району.

Вивченням встановлено ряд порушень діючого законодавства під час укладення договорів купівлі-продажу та здійснення закупівель продуктів харчування Комунальним дошкільним навчальним закладом «Ластівка» Міловської селищної ради.

На що Міловським відділом Старобільської місцевої прокуратури до Господарського суду Луганської області спрямовано позовну заяву про визнання договору не дійсним та припинення зобов’язання за договором на майбутнє.

За результатами втручання Міловського відділу Старобільської місцевої прокуратури, попереджене витрачання 364 тисяч гривень державних коштів.

Н.С. Зиско, прокурор Міловського відділу Старобільської місцевої прокуратури, юрист І класу   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *