Третя зміна освітнього табору «Хорунжий» завершилась

«Хорунжий імені командира першої сотні УПА (ОУН (б)) Григорія Перегіняка» тривав 22-28 червня у м. Ковель Волинської області на березі мальовничої річки Турія.

Протягом 7 днів, насичених унікальною програмою неформальної освіти, молодь знайомилась із історією нашої країни, розвивала командні навички, ставала організованими та вмотивованими.

Учасників чекало активне дозвілля: сплав на байдарках, пейнтбол, спортивні ігри, практичне заняття з виживання в екстремальних умовах, казкотерапія, тім-білдінг. А також захоплюючі історичні лекції, гутірки з мандрівництва, гібридної війни та орієнтування на місцевості. Атмосферні ватри проходили з піснями та імпрезками, які готували самі учасники.

«Хорунжий відбувається вже втретє. Цей табір – чудова можливість для молоді з усієї України отримати перший вдалий досвід таборового життя, знайти друзів за інтересами та відчути згуртованість» – ділиться враженнями Комендант табору Олександр Вовченко.

Організатори: Міністерство молоді та спорту України, Управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА у співпраці з ГО «ВМР «Національний Альянс» та Центром національно-патріотичного виховання у м. Луцьк.

Деталі та новини: http://bit.ly/Horunzhij_FB, http://instagram.com/tabir_khorunzhyi

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *