“Музика і діалог.” Слухати, щоб краще розуміти одне одного

Об’єднання VladOpera e.V. (Німеччина), Українсько-білоруська ініціативна група «Опера і діалог», Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр представляють міжнародний проект

«МУЗИКА І ДІАЛОГ.» Cлухати, щоб краще розуміти одне одного

Репетиційний період у Сєвєродонецьку: 22 — 31 липня 2019

Концерт у Сєвєродонецьку: 1 серпня 2019 року, 18:00.

Концерт у Новопскові: 3 серпня 2019 року, 17:00
Концерт у Біловодську: 4 серпня 2019 року, 16:00

Щоб розуміти інших людей, потрібно вміти слухати. Тільки слухаючи можна усвідомити іншу точку зору та хід думок — і це справедливо не тільки для міжособистісних стосунків. Уявіть оркестр: щоб грати злагоджено, музиканти теж повинні слухати одне одного.

Проект «Музика і діалог» – про те, щоб слухати і взаємодіяти. Протягом двох тижнів музиканти й співаки з різних куточків України та інших країн будуть працювати в складі незалежного проектного оркестру і хору в Сєвєродонецьку Луганської області. Важливою частиною проекту стануть публічні та закриті дискусії розроблені спільно з локальними та міжнародними партнерами з числа представників громадянського суспільства. Репетиційний процес, концерти та додаткові заходи в різних куточках міста й області дозволять великій кількості людей взяти участь у живому і натхненному обговоренні життєвих реалій.

Проект реалізується в складному контексті регіону, який знаходиться недалеко від зони бойових дій, і спрямований на те, щоб об’єднати людей у спільних прагненнях, створити інтелектуальне розвиваюче середовище і надати широкому загалу можливість відчути дух співпраці, в основі якого – креатівность, оптимізм, спрямованість у майбутнє і активна комунікація.

Проект «Музика і діалог» реалізує українсько-білоруська ініціативна група, яка утворилася під час проекту «Музику чути крізь стіни» в 2017-2018 роках (опера «Дон Жуан»). Команда просуває ідею відкритого сталого діалогу в рамках культурних і соціальних проектів.

Крім основних концертів, в рамках проекту будуть проведені: відкриті репетиції, бесіди з глядачами, відкриті заняття з вокалу для всіх, хто любить співати, а також «Музичні діалоги в Луганській області: концерти і зустрічі з музикантами проекту «Музика і діалог» в невеликих містах і селищах. 

28 липня невеликі групи учасників проекту вирушать до Попасної, Валуйського, Щастя, Білокуракиного, Новоайдару, Сватового, Мілового, Старобільська, Троїцького, Марківки. Ці подорожі стануть важливою частиною проекту, який стверджує, що створити простір, де люди зможуть слухати и взаємодіяти одне з одним, надзвичайно важливо для кращого розуміння актуальних проблем України та пошуку їх рішень. 

Усі ці заходи допоможуть творчій команді проекту об’єднатись з місцевим співтовариством, консолідувати людей і створити умови для ефективного діалогу.

Офіційні / формальні і неофіційні / неформальні заходи проводяться для залучення різних представників цільової групи в різних соціальних контекстах. Весь проект спрямований на заохочення простих, але дуже важливих діалогів, які часто відбуваються незалежно від запланованих подій – під час випадкових прогулянок і спілкування.

Під час репетиційного періоду над проектом у Сєвєродонецьку працює близько 80 осіб з України, Німеччини, Білорусі, Вірменії та інших країн – ми завжди готові до спілкування в різних форматах і з радістю допоможемо вам у розробці і створенні публікацій.

Вся актуальна інформація (календар подій, фотографії, візуальні матеріали) розміщена на нашому сайті music-and-dialogue.org. Інформація для представників ЗМІ зібрана в розділі «Матеріали для ЗМІ».

З питань публікацій та організації інтерв’ю звертайтесь до менеджера проекту Анни Казакової anna.kazakova@vladopera.de.

Календар подій

Відкриті заняття з вокалу

23, 29, 30 липня о 19:00

Сєвєродонецький коледж культурі і мистецтв ім. С. Прокоф’єва

Запрошуємо всіх бажаючих разом співати пісні різних країн і працювати над голосом.

Імпровізовані концерти у дворах 

25 липня

Активні мешканці Сєвєродонецька зможуть долучитись до музичного флешмобу

Відкрита репетиція

26 липня о 18:30

Сєвєродонецький коледж культурі і мистецтв ім. С. Прокоф’єва

Ви матимете можливість побачити репетиційний процес зсередини і подивитись, як музичний керівник проекту Віталій Алєксєйонок працює з музикантами міжнародного оркестру.

Вуличний перфоманс “Я – Ти – Місто” 

27 липня

Підсумок роботи театрального табору Art Camp 2019

Музичні діалоги в Луганській області

28 липня

Камерні концерти, зустрічі та дискусії з учасниками  міжнародного оркестру і хору проекту «Музика і діалог» (Попасна, Валуйське, Щастя,Білокуракине, Новоайдар, Сватове, Мілове, Старобільськ, Троїцьке, Марківка)

Концерти «Cлухати, щоб краще розуміти один одного»

Диригент: Віталій Алєксєйонок (Німеччина / Білорусь)

Солістка: Тетяна Журавель (Украина)

за участю міжнародного оркестру і хору проекту «Музика і діалог»

1 серпня о 18:00

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр 

(Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 21)

Квитки: в касі театру і на Karabas.com

Довідки: (066) 147-10-80, (093) 006-06-53

3 серпня о 17:00

Новопсковський районний центр культури і дозвілля

(Новопсков, вулиця Українська, 38)

Довідки: (06463) 2-12-45

4 серпня о 16:00

Біловодський районний будинок культури

(Біловодськ, вулиця Центральна, 109)

Довідки: (099) 094-66-67

Організатори проекту: 

Об’єднання VladOpera e.V. (Німеччина)

Українсько-білоруська ініціативна група «Опера і діалог» 

Партнери проекту:

Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр 

Управління культури, національностей і релігій Луганської обласної державної адміністрації

Генеральне консульство Німеччини в Донецьку (офіс у Дніпрі)

Гете-Інститут у Києві 

Проект фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини

«Музика і діалог» – четвертий проект VladOpera e.V., що реалізується в Сєвєродонецьку. У кожному з них задіяні представники різних видів мистецтв, які через військові дії вже чотири роки мешкають в Сєвєродонецьку і разом з місцевими колегами ведуть тут активну творчу діяльність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *