Розгляд звернень громадян та запитів на публічну інформацію – важливий напрям роботи прокуратури

Розгляд звернень громадян та запитів на публічну інформацію – один із важливих напрямів діяльності прокуратури, який є засобом відстоювання громадянами своїх прав і законних інтересів та відновлення їх у разі порушення.

Протягом 6 місяців 2019 року до Новопсковського відділу Старобільської місцевої прокуратури надійшло 26 звернень фізичних та юридичних осіб. За результатами розгляду 18 звернень направлено до інших відомств для вирішення, по 8 зверненням надані роз’яснення.

Так, упродовж І півріччя 2019 року надійшло 2 звернення з питань додержання законодавства при виконанні рішень судів та інших органів, 4 звернення з питань досудового розслідування, 1 скарга на дії та рішення слідчих поліції, 2 звернення з питань представництва інтересів громадян та держави в суді, 1 звернення з питань участі у кримінальному провадженні в суді, 1 звернення про права дітей, 15 звернень – з інших питань.

На особистому прийомі у Новопсковському відділі місцевої прокуратури прийнято 24 звернень громадян, 8 з яких письмові.

Усі звернення розглянуті прокуратурою у встановлені строки з наданням заявникам обґрунтованих відповідей.

Крім того, повідомляю, що протягом звітного періоду до Новопсковського відділу місцевої прокуратури запити про надання публічної інформації не надходили.

А.С. Ляхов, прокурор Новопсковського відділу Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *