Мешканця Старобільського району засуджено за незаконне придбання, виготовлення, зберігання наркотичних засобів без мети збуту

Старобільською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно мешканця Старобільського району, який обвинувачувався у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 309 КК України, а саме незаконне придбання, виготовлення та зберігання наркотичних засобів без мети збуту.

Досудовим розслідування встановлено, що 46-річний чоловік у листопаді 2018 року, проходячи поблизу покинутої ферми, побачив рослину дикорослої коноплі, зірвав верхів’я кущів та приніс їх за місцем проживання. В подальшому за допомогою сита, шляхом перетирання руками, подрібнив листя коноплі та зберігав у гаражі за місцем мешкання для подальшого вживання без мети збуту. Згідно висновку експерта вказана речовина є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено – канабісом.

Вироком Старобільського районного суду обвинуваченого визнано винним у скоєнні злочину та призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 850 гривень.

К. Олійник, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *