Коли ж ці екс-регіонали на чолі з Лєбєдєвим Б.В. накрадуться?

Підіб’ємо підсумки сесії Новопсковської районної ради та той «бєспрєдєл», яким займаються члени «Опозиційного блоку»: Лебедєв Борис, Літвінова Олена та Соловйов Вадим.

На цей раз вони вирішили відкрито обікрасти жителів Новопскова та навіть не приховували своїх апетитів, відчуваючи цілковиту безкарність!

Так, Лєбєдєв Б.В. витратився на виборчу кампанію Мошенського В.З. (який, до речі, з тріском програв Шахову) та вирішив трішки відбити свої затрати за рахунок коштів місцевих мешканців. Адже Лєбєдєв Б.В. хоче ще й відпочити на Сейшеллах. І що ж придумав цей чинуша? Нагло і відкрито під час сесії 18.07.2019 Лєбєдєв Б.В. протиснув через своїх рабів-депутатів питання щодо призначення йому премій за весь 2019 рік, в тому числі і за 7 місяців, які минули. Адже він дуже перетрудився, щодня в робочий час знаходячись на своїх полях замість основного місця роботи.

А його відданий заступник Літвінова О.П. не забарилась та також вирішила не відставати від свого шефа! Адже Літвінова О.П. чудово відпочила з родиною в Туреччині та захотіла відбити й свої затрати. На цій же сесії Літвінова О.П. цинічно і нахабно вибила собі такі ж премії за весь 2019 рік, хоча за останні 20 місяців отримала більше півмільйона гривень зарплати. Але їй мало… Дуже мало…

І це при тому, що бюджет виконаний лише на 85%, грошей не вистачає навіть звичайним медикам на зарплату, навіть без всіляких премій. Де ж ваша совість, чинуші!

Ну, і нарешті пан Соловйов!!! Отримавши заборону суду на приватизацію комунальної квартири (приміщення колишнього дитячого садочка в Новопскові), Соловйов В.Б. вирішив приватизувати вказану квартиру через Лєюдєва Б.В. та рішення сесії в обмін на свій голос за премії Борису та Літвіновій О.П. І це навіть попри те, що Соловйов В.Б. взагалі мав бути давно виселений з даної комунальної квартири, ще коли звільнився з прокуратури.

І що ж місцеві депутатишки-опоблоківці? А вони танцюють під дудку Лєбєдєва Б.В. і слухняно, як вірні песики чіхуа-хуа, виконують будь-які вказівки пана Бориса. Тому, слухняно схиливши голові та потупивши очі, в черговий раз запхнувши свою особисту думку та здоровий глузд глибоко собі у … душу, вони проголосували за всі питання, які їм наказав Борис Лєбєдєв. Справжні захисники місцевих мешканців! Дякуємо за Ваш клопіт! Краще б ви нам не допомагали та не турбувались за наші інтереси!

Костянтин Пшеничний, блогер

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *