За злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною засуджено мешканку Біловодського району

Найдорожче, що дають дитині батьки – це життя, адже діти народжуються, щоб жити в любові, турботі, в належному догляді та вихованні. Але не всі батьки є гідним прикладом для дітей.

Питання належного виховання дітей, досягнення порозуміння між батьками і дітьми завжди були важливими й актуальними. У статті 51 Конституції України сказано, що батьки зобов’язані утримувати дітей до їх повноліття. На кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання і розвиток дитини. Обов’язки батьків щодо виховання та розвитку дитини визначені ст.150 Сімейного кодексу України. Однак, якщо є обов’язки, то є і відповідальність!

Біловодським відділом Старобільської місцевої прокуратури спрямовано до Біловодського районного суду обвинувальний акт та підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно мешканки району за злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки, відповідальність за яке передбачено ст. 166 КК України.

Горе-мати не піклувалася про свою малолітню дитину 2008 року народження, не забезпечила нормальних побутових умов проживання, догляду та харчування, не вжила заходів до своєчасного лікування, що спричинило тяжкі наслідки.

Прокурором повністю доведено вину жінки в інкримінованому їй злочині. За наслідками судового розгляду особу визнано винною у вчиненні злочину та призначено покарання у вигляді 4-х років обмеження волі.

Біловодський відділ Старобільської місцевої прокуратури ще раз наголошує на невідворотності покарання кожного, хто злісно не виконує обов’язки по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування. Бережіть своїх дітей!

С. Черних, прокурор Біловодського відділу Старобільської місцевої прокуратури

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *