Змінемо Новопсковщину разом, або геть опоблок з керівництва районної ради!

Дорогі земляки! Час настав. Сьогодні ми живемо справді у надзвичайному часі. Люди нашої країни та району надали величезну довіру одній людині – новому президенту В. Зеленському та його партії. В минулому скликанні в країні панували в коаліції п’ять партій, які постійно ворогували між собою за посади, потоки, землі, повноваження, визнання.

Таким голосуванням люди показали нестримне бажання змін – радикальних та кардинальних. Що може змінитись в нашому районі, коли ми самі не будемо нічого змінювати?! Зміни зверху і знизу дадуть швидкий та вагомий результат в нашому районі! Для цього нам необхідно змінити місцеву владу, яка роками будувала тут свою систему: систему свій-чужий, ти мені – я тобі, я ні до чого – то в Києві бариги та корупціонери, систему маніпулювання свідомістю наших батьків та пенсіонерів в селах через місцеву газету! Але ж Новопсковська ОТГ саме за підтримки Києва і прямому фінансуванню з Києва стала змінюватись!

Закликаємо депутатів Новопсковської районної ради нарешті отямитись, подумати про своє майбутнє та майбутнє наших і ваших дітей. Адже в більшості ви місцеві люди, тут ваші будинки і домівки ваших дітей, ваш бізнес! Досить слугувати одній нікчемній людині , чужій для району, яка використовувала район, бюджет, землю, можливості, повноваження для власної наживи, задля задоволення своїх амбіцій готувала підґрунтя для того, щоб самому стати народним депутатом на хвилі незадоволеності людей, яку сам і утворив. Опоблок в нашій області обіграв сам себе, створив такі умови життя, що люди забажали зовсім незнайомого політика, і навіть не політика, самі потрапили у пастку, яку готували П.Порошенку. Час опоблока вичерпано!

Народні депутати Бойко, Дунаєв п’ять років, а перед цим усі роки незалежності разом з Єфремовим грабували область, готували її «під Росію». Знищено промисловість, дороги, автодори, будівництво та тендери здійснювали свої фірми, землі поділено між своїми. Згадайте Луганськ , в якому за часів незалежності не побудовано практично жодного будинку, і порівняйте його з Харковом чи Черніговом, Вінницею, Тернополем та іншими обласними центрами. Подивіться на Сєвєродонецьк, Рубіжне, Лисичанськ – на що схожі міста, де були обрані Бойко та Дунаєв? В містах часто немає світла, води, а міста зубожілі та захаращені. Таку політику вів в районі і голова ради разом з підконтрольними депутатами – все знищити, не давати надії на краще!

Щоб не бути голослівними, давайте разом згадаємо «досягнення» районної ради.

У 2015 році отримавши 17 мандатів з 34 депутатів районної ради опоблок викинув зі списку обраних депутатів, депутатів, яких обрали люди (Сінгур, Чижова, Нарожний, Токарєв та ін.) і шляхом заміни привів до влади людей, які не мали великої підтримки людей, зокрема колишнього прокурора Соловйова, якому теж район є чужим, є місцем для використання колишніх зв’язків.

За часи правління цієї купки людей, які  в більшості не читали закон про місцеве самоврядування, про обов’язки депутатів, про сутність місцевої влади, район втратив практично усі надбання найбільшого розвиненого сільгоспрайону .

Жодне з прийнятих рішень районної ради не було спрямовано на людей та задоволення їх потреб, що є основою самоврядування та не розпочиналось словами, наприклад: з метою задоволення потреб жителів району у медичних послугах, покращенні надання медичної допомоги, освітніх послуг, з метою ефективного використання спільного майна громад, з метою розвитку району чи окремої галузі, покращення життя певних категорій жителів  і т.д. 

Майже усі рішення приймались для задоволення своїх потреб і потреб депутатів, які голосували «за»… за премії.. за бензин голові… за виплати на оздоровлення, за достатню кількість газу та електроенергії, для ремонтів для себе любимих, не зважаючи на дефіцит місцевого бюджету, для виділення коштів для «своїх» громадських організацій, через які вони підживлювали місцеву газету, маніпулювали свідомістю пенсіонерів, закупляли за ці кошти під виглядом дарунків ветеранам сири та ковбаси та інше! Чи хтось знає, що в районі є так звані «бібліотеки», в яких відсутня електроенергія, тепло, холодні ФАПи.

Підтримуючи голову районної ради лебедєва, депутат літвінова отримала посаду заступника у незаконний спосіб, єдиною роботою якої є зачитування рішення голови ради на сесії під гнівні  викрики незадоволення інших депутатів та присутніх; кандидат в депутати чертова отримала посаду; депутат мотунов отримав посаду керівника комунальної установи; депутат чугай отримав посаду, окрім того прославився тим, що на сесії та інші «збіговиська» у районній раді приїздив на службовому спецавто «швидка допомога 103»; депутат попова отримала посаду; депутат мамай–шестакова отримала посаду;  депутати нестеренко та сюсюк отримували кошти на свої так звані «громадські ветеранські організації для обраних», лікувались у лікарні за бюджетні кошти; депутат ластовка отримав роботу; депутат соловйов отримав у власність у незаконний спосіб комфортабельне житло, яке ще можна відсудити; депутати-фермери парамуд, роменський, данілін та інші користуються дозволом підконтрольних сільських голів на користування землею, депутат кропивцев постійно користується орендою комунального майна та іншим.

А ще депутати дали комфортабельне житло в колишньому дитсадку селища Новопсков керівнику комунальної установи бюро технічної інвентаризації  великохацькому, який як експерт з будівництва здійснював перевірку ремонтних робіт комунальних об’єктів району: шкіл, лікарень, в яких позлітали та підтікають дахи. Після таких ремонтів обласна адміністрація припинила надавати кошти з обласного бюджету в наш район.

А ще депутати придбали за кошти районного бюджету відеоапаратуру і здійснюють незаконні зйомки присутніх в залі на сесіях, замість того щоб транслювати роботу депутатів виборцям; не враховують голоси під час голосування депутатів з інших фракцій, які присутні в залі. Наприклад, коли в президії сидів голова райдержадміністрації депутат С.П.Бєлік, то його голос враховували, а коли на тому ж місці сиділа голова райдержадміністрації депутат Латишева Л.- голос її не враховували. А скільки було проведено таємних так званих президій ради, коли окремо від депутатів інших фракцій  обговорювали порядок денний сесій та сценарій її  проведення, щоб розвести усіх «як котят». Як «відзивали» голоси після проведеного голосування. Як не проводяться сесії, щоб кошти державного бюджету вчасно не потрапили освітянам, медикам, багатодітним матерям, учням у школах, іншим  категоріям. Як стримували і стримують реформу медицини, яка дає самостійність медзакладам та спрямована на поліпшення обслуговування населення. Як стримували розвиток Новопсковської ОТГ, два роки судились за п’ять шкіл, які належать громаді, чим затримали вкладення в них державних коштів, які ОТГ могла б їх отримати однією з перших громад. Як хотіли розікрасти гаражі в колишньому комунгоспі, які будували, за їхніми словами, «діди». Як стримували і стримують об’єднання громад, щоб держава не змогла вкладувати кошти в нові утворення нової влади.

Районна рада досі підкилимно фінансує приватну газету «Перемога», друкуючи в ній за рахунок місцевого бюджету сумнівні матеріали з підтекстом, з неприхованим наклепом та брехнею, іноді з ненавистю та піною за підписами  все тих же чертової, літвінової, нестеренка, чугая, мотунова, попової. Так само для рознесення неправдивої інформації використовується офіційний веб-сайт районної ради, який фінансується з місцевого бюджету та утворений для оприлюднення матеріалів діяльності ради, кожного депутата, досягнення.

Досі судиться і вже давно має позитивне рішення про поновлення на посаді та виплату неотриманої заробітної плати за три роки заступник голови райради від партії «Наш край» Соловйова Т., якій за попередніми розрахунками вже заборгували близько пів мільйона грн. Саме така зарплата у заступника голови ради літвінової . І це наші кошти, яких так не вистачає комунальним закладам, хворим ветеранам в лікарні, дітям-інвалідам.

Такі дії місцевої влади призвели до результатів: найбільша лікарня в районі є однією з найгірших в окрузі за рівнем оснащення, район не буде госпітальним округом та центром нового району, лікарі переходять в приватну практику та виїжджають туди, де є нормальний власник та ефективне управління. Люди в районі зневірені, розвитку в селах та змін немає .

Про «діяльність», вірніше антидіяльність ради і багатьох її депутатів можна продовжувати.

Така ж приблизно картина і в сільському самоврядуванні, де практично голови сільрад вирішують усе одноосібно. Ніхто в селах не володіє інформацією про бюджет, про витрати на апарат ради, про їхню зарплатню, відрядження, досягнення, хто користується землею і який дохід вона дає сільському бюджету, а раніше та ж сама земля годувала колгосп, соціальні об’єкти, працюючих та пенсіонерів у селах.

Давайте нарешті будемо думати дійсно про розвиток і майбутнє. Дорогу у владу тим, хто бажає змін для людей і приймає виклик сьогодення працювати заради справи та людей, та разом з центральною владою, а не супротив неї!

Геть опоблок з керівництва Новопсковської районної ради! Скоро сесія, приходьте на сесію, будьте свідками та учасниками подій зміни влади, подивіться від кого залежить наше місцеве життя та майбутнє, приймайте участь у прийнятті місцевих рішень!

З повагою та надією ГО «Моя Новопсковщина»

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *