Покарання за незаконне поводження з бойовими припасами

Необхідною умовою забезпечення прав і свобод людини, безпечних умов життя є надійна охорона громадської безпеки. В умовах проведення на території нашої області Операції Об’єднаних Сил особливої суспільної небезпеки набувають злочини, пов’язані з незаконним поводженням зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Так, прокурором Білокуракинського відділу місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом незаконного поводження із бойовими припасами. За вироком Старобільського районного суду від 03.09.2019 засуджено мешканця смт.Білокуракине, який в лісосмузі, розташованій на околиці с.Нянчине Білокуракинського району знайшов бойові припаси, переніс їх до свого домоволодіння, де зберігав у приміщенні будинку. Такі протиправні дії кваліфіковано за ч.1 ст.263 КК України («Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами») і обвинуваченому призначено покарання у вигляді 3 років 6 місяців позбавлення волі.

Враховуючи наведене, зважаючи на суворість встановленої кримінальним законом відповідальності, а також з метою убезпечення як власного життя, так і життя оточуючих, громадянам слід бути пильними і не допускати випадків незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

І. Мозуль, прокурор Білокуракинського відділу Старобільської місцевої прокуратури

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *