Жінці, яка вчинила крадіжку продуктів харчування із супермаркету, повідомлено про підозру

Старобільською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом таємного викрадення чужого майна, вчиненого повторно (крадіжці), за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1, 2 ст. 185 КК України.

У ході досудового розслідування встановлено, що мешканка Старобільського району, перебуваючи  в торгівельному залі магазину ТОВ «АТБ-Маркет» м.Старобільська, переконавшись, що за її діями ніхто не спостерігає, таємно викрала продукти харчування. Наступного дня, повернувшись до вказаного магазину, жінка повторно вчинила крадіжку продуктів харчування, після чого залишила місце вчинення кримінального правопорушення, розпорядившись викраденим майном на власний розсуд. Протиправні дії зловмисниці було зафіксовано на камери відеоспостереження.

На даний час особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1, 2 ст. 185 КК України. Досудове розслідування триває.

Довідково: санкція ч. 2 ст. 185 КК України передбачає покарання у вигляді арешту на строк від 3 до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 5 років, або позбавлення волі на той самий строк.

М. Передерій, прокурор місцевої прокуратури

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *