За вчинення ряду небезпечних злочинів засуджено жителя Старобільського району

Старобільською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом вчинення  місцевим жителем  кримінальних  правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 310 КК України (посів та незаконне вирощування конопель) та ч. 1  ст. 263 (придбання, носіння та зберігання вогнепальної зброї, без передбаченого законом дозволу).

Встановлено, що житель одного з сіл Старобільського району незаконно посіяв на території  домоволодіння  за місцем свого мешкання рослини коноплі та в подальшому проводив їх вирощування шляхом прополювання від бур’яну та проводив їх догляд для особистих потреб. Під час проведення санкціонованого обшуку працівниками поліції виявлено та вилучено вказані рослини коноплі. Крім того,  під час обшуку у 44-річного чоловіка було виявлено вогнепальну зброю, яку останній незаконно  придбав, зберігав та носив без передбаченого законом дозволу.

Вироком Старобільського районного суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні вищевказаних кримінальних правопорушень, призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі та звільнено від відбування покарання з випробовуванням строком на 1 рік.

Н. Куліш, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *