Розгляд звернень громадян та запитів на надання інформації

Розгляд звернень громадян та запитів на публічну інформацію є одними з  напрямків діяльності органів прокуратури України, які є засобами відстоювання особами своїх прав і законних інтересів та поновлення їх у разі порушення.

Біловодським відділом Старобільської прокуратури протягом 8 місяців 2019 року в межах компетенції вживались заходи щодо розгляду та вирішення звернень, які надходили до відділу та організовано особистий прийом громадян.

З метою забезпечення доступу громадян до публічної інформації Біловодським відділом організовано роботу інформаційного стенду, інформація на якому систематично оновлюється.

Протягом 8 місяців 2019 року до Біловодського відділу Старобільської місцевої прокуратури надійшло 15 звернень громадян, 6 з яких вирішено по суті, 9 звернень направлено для вирішення у інші відомства у зв’язку з тим, що порушені у них питання не належать до повноважень органів прокуратури.

Більшість вирішених звернень стосувалися досудового розслідування конкретних кримінальних проваджень.

На особистий прийом у Біловодський відділ місцевої прокуратури звернулось 7 осіб.

Усі звернення розглянуті прокуратурою у встановлені законом строки з наданням заявникам обґрунтованих відповідей.

За 8 місяців 2019 році запити про надання публічної інформації до Біловодського відділу місцевої прокуратури не надходили.

О. Пуговкіна, прокурор Біловодського відділу Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *