За крадіжку телевізора правопорушнику призначено покарання у вигляді позбавлення волі

Злочини проти власності становлять одну із найпоширеніших і найнебезпечніших груп злочинних діянь, оскільки вони посягають на одне із найцінніших соціальних благ – право власності. Правом власності є право особи на річ (майно), яке вона здійснює відповідно до закону за свою волею, незалежно від волі інших осіб.

Старобільською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення в суді відносно жителя м.Старобільськ за ч. 3 ст.185 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло).

Встановлено, що місцевий мешканець, переслідуючи мету наживи та незаконного збагачення, проник до будинку потерпілого, після чого, впевнившись, що у вищезазначеному домоволодінні немає власника та сторонніх осіб, і те, що за його противоправними діями ніхто не спостерігає, викрав телевізор, завдавши потерпілому майнову шкоду на суму більш ніж 4,5 тис. грн.

Суд обвинуваченого визнав винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК, та призначив покарання у виді 3 років позбавлення волі, звільнивши від відбування покарання з випробуванням.

О. Жадан, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *