Засуджено за порушення правил адміністративного нагляду

Старобільською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 34-річного мешканця Старобільського району, який обвинувачувався в порушенні правил адміністративного нагляду (ст.395 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що постановою міськрайонного суду Харківської області відносно особи було встановлено адміністративний нагляд на строк 12 місяців з наступними обмеженнями: з’являтися на реєстрацію до підрозділу поліції за місцем проживання три рази на місяць у визначені дні; заборонено вихід з місця мешкання з 20 години до 05 години наступного дня; заборонено відвідування всіх розважальних закладів. З вказаною постановою особу було ознайомлено під підпис. За час здійснення адміністративного нагляду вказаний громадянин дев’ять разів вчиняв порушення адміністративного нагляду, внаслідок чого притягувався до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 187 КУпАП України. У подальшому, він залишив місце проживання без дозволу та протягом 13 діб проживав за іншою адресою.

Вироком Старобільського районного суду обвинуваченого визнано винним у скоєнні злочину та призначено покарання у вигляді 1 місяця арешту в умовах ізоляції.

С. Білий, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *