Шахрайство, вчинене повторно за попередньою змовою групою осіб

Місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 35-річного мешканця Станично-Луганського району, який обвинувачувався у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.190 КК України (шахрайство, вчинене повторно за попередньою змовою групою осіб).

Досудовим розслідуванням встановлено, що 01 лютого 2019 року раніше судимий за корисливі злочини 35-річний мешканець смт.Станиця Луганська за телефонною домовленістю з невідомою особою (відносно якої виділено окреме провадження) приїхав до м.Старобільська з метою скоєння шахрайських дій відносно громадян. В подальшому невідома особа, використовуючи мобільний телефон, зателефонувала мешканці м.Старобільська, повідомила завідомо неправдиві відомості про те, що її син потрапив у ДТП, в результаті якого постраждала дівчинка. Для вирішення питання про непритягнення до кримінальної відповідальності її сина необхідно терміново передати грошові кошти в сумі 15 500 грн вигаданому працівнику поліції (злочинцю), котрий перебував уже в м.Старобільську. Далі вказаний злочинець приїхав до будинку, в якому мешкає потерпіла, де остання передала йому грошові кошти у сумі 15 500 грн., після чого злочинець з місця скоєння злочину зник та викраденим розпорядився на власний розсуд, заподіявши потерпілій матеріальну шкоду на вказану суму.

Під час судового розгляду обвинувачений свою вину визнав в повному обсязі, частково відшкодував завдану потерпілій матеріальну шкоду.

Вироком Старобільського районного суду обвинуваченого визнано винним у скоєнні злочину та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки, звільнивши з іспитовим строком на 1 рік.

О. Дубовик, прокурор Старобільської  місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *