До суду спрямовано обвинувальний акт відносно мешканців Троїцького району за незаконне заволодіння транспортними засобами та викрадення чужого майна

Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури Луганської області здійснювалося процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 185, ч. 2 ст. 289 КК України («Крадіжка», «Незаконне заволодіння транспортним засобом»). 

Встановлено, що у серпні 2018 року мешканці Троїцького району Луганської області, перебуваючі в смт.Білокуракине, з гаражного приміщення викрали  4 електричні дрилі, 3 кутові шліфувальні машини, ручний електричний перфоратор, інвентарний зварювальний апарат, електролобзик, газову горілку, куртку коричневого кольору, автомобільне колесо з шиною, зарядний пристрій для заряджання автомобільних акумуляторів, ручний електричний перфоратор, двигун до мотоцикла та незаконно заволоділи транспортним засобом, а саме мотоциклом.

В березні 2019  вищезазначені особи  викрали з приміщень гаражів  в смт. Білокуракине акумуляторну батарею, автомагнітолу, зарядний пристрій для заряджання автомобільних акумуляторів, грошові кошти та 2 мопеди.

За результатами розслідування прокурором відділу до суду спрямовано обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні.

О. Шестак, прокурор Білокуракинського відділу Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *