Замах на вбивство сокирою після розпиття спиртних напоїв

Старобільською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру 65-річному жителю с.Підгорівка Старобільського району у вчиненні закінченого замаху на вбивство (ч.2 ст.15, ч. 1 ст. 115 КК України).

В ході досудового розслідування встановлено, що в середині жовтня поточного року, 48-річний потерпілий перебував за місцем мешкання зловмисника, де вони разом вживали спиртні напої. В ході вживання алкоголю потерпілий вирішив відпочити та приліг на ліжко, що знаходилось у сусідній кімнаті. Скориставшись тим, що потерпілий заснув, підозрюваний взяв до рук сокиру та, бажаючи спричинення смерті, наніс потерпілому декілька ударів лезом сокири в область його голови. Від завданих ударів зловмисника потерпілий прокинувся та між ними зав’язалась бійка. Згодом, скориставшись моментом, потерпілий вибіг на вулицю, де і попрохав першої медичної допомоги.

Внаслідок злочинних дій підозрюваного потерпілий отримав тілесні ушкодження у виді численних рубаних ран голови та правої руки.

На даний час  підозрюваному було обрано запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту у зв’язку з похилим віком та позитивною характеристикою правопорушника. Однак,  відповідно до норм чинного Кримінального кодексу України, останньому загрожує покарання до 10 років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.

С. Архипов, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *