«Руський мір» як ідеологія розрухи та розграбування захоплених територій»

Грабунок та розруха для жителів Московії вже стали звичною нормою життя – вони звикли до цього, оскільки так було завжди. Принцип «бідні регіони – заможна столиця» впроваджувався у життя на землях диких московитів останні п’ять сотень років. Доказом цього є історія ряду територій інших народів, які у той чи інший час були захоплені московитами та перетворились на зачуханий смітник.

До прикладу можна взяти так звану Калінінградську область РФ. Ця споконвічно німецька територія була захоплена у ході Другої світової війни та раніше іменувалась «Кенігсберг». За останні сімдесят з гаком років, колись, типові,  майже картинні німецькі містечка та центр торгівлі на Балтії перетворились на одну велику військову базу, а міста були перейменовані та перебудовані у звичайні совкові «хрущоби». Не обійшлося і без знесення чисельної кількості пам’яток архітектури. Апогеєм московського бидлянства став недавній випадок, коли російські школярі написали «Кант – лох!» на історичній будівлі, у якій народився та жив німецький філософ світового масштабу Іммануїл Кант.

Ще один характерний приклад – Якутія. Ця земля була захоплена під час освоєння Сибіру Московським царством та являє собою територію, розміром із кілька європейських країн, таких як Франція або Німеччина. Якутська земля настільки багата мінералами та природними ресурсами, що здавалось би, там неможливо жити бідно – є все, від нафти та газу до золота та дорогоцінних каменів. Звичайно, за старою московською традицією, ресурси вказаного регіону нещадно викачуються, корінне населення Якутії нічого з цього не отримує, а сам регіон став зразком злиденності та розрухи навіть на фоні інших регіонів Московії.

Ну і звичайно ж, Луганщина. З приходом «руського міра» у 2014 році дикі московити не змінили своїм традиціям і почали тотальне розграування всього, до чого могли дотягнутись їх брудні лапи – від вивезення цілих заводів на територію РФ до банального грабунку українського населення, «віджиму» автомобілів та пограбування банкоматів. Воно і не дивно, оскільки Україна завжди була дуже заможною, прямо таки ласий шматок для одичалих голодранців з Рашки, які навіть у 21 сторіччі живуть у переважній більшості гірше бомжів. Отакий він, «руський мір» – час йде, а менталінсть не змінюється.

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *