Рецидивіст, на рахунку якого низка крадіжок та заволодіння транспортним засобом на Сватівщині, знову потрапив за ґрати на п’ять років

Сватівський районний суд Луганській області ухвалив вирок у кримінальному провадженні стосовно 28-річного мешканця м. Сватове Луганської області, який обвинувачувався у вчиненні  11 кримінальних правопорушень, 10 із яких вчинено із корисливих мотивів.

Зокрема, зловмисник незаконно проникав  на територію домогосподарств містян,  звідки переважно викрадав металеві вироби та здавав їх до пунктів з прийому металобрухту. Останній, навіть нехтуючи загальновизнаними моральними принципами, з корисливих мотивів, демонтував металеву частину конструкції огорожі навколо одного із місць поховання на місцевому кладовищі.

Суспільного резонансу у місті набуло викрадення засудженим квітів на  міських клумбах у червні поточного року. З метою незаконного збагачення чоловік вирвав з корінням петунії у кількості 26 рослин, що висаджені комунальним підприємством, чим було завдано матеріальної шкоди.

Крім того, на рахунку зловмисника незаконне заволодіння транспортним засобом. Вночі  біля житлового будинку він помітив мопед із наявними у замку запалювання ключами та, не втримавшись від спокуси швидкості, без дозволу і за відсутності власника сів за кермо мопеду, заволодівши транспортним засобом.

Загалом у результаті своєї злочинної діяльності засуджений завдав  майнової шкоди потерпілим у розмірі близько 12 тис. грн.

За принципової позиції публічного обвинувачення суд визнав вказаного громадянина винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених  ч. 1 ст. 162, ч.ч. 2, 3  ст. 185, ч. 2 ст. 289, ч. 3 ст. 297 КК України, та призначив останньому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

Це вже четверта судимість чоловіка, та вдруге останній потрапляє до місць позбавлення волі.

На даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки  триває строк на апеляційне оскарження.

А.В. Ткаченко, прокурор Сватівського відідлу Старобільської місцевої прокуратури, юрист І класу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *