«Жовтнева шиза» у процвітаючій республіці

«Процвітаюча молода республіка» буквально живе святами: кожного дня концерти та фанатичний ідіотизм, доведений до апогею. Відзначають буквально все, що можна: від днів народження козачих отаманів 19 сторіччя та коронування царської родини до 9 травня та 20 з’їзду КПРС, бо треба ж якось відволікати населення від злиднів та розрухи, вчиненої місцевими колабораціоністами та їх московськими кураторами.

Ось і в цей раз в окупованому Луганську чергове «свято» – день розграбування п’яною матроснею та петроградським бидлом Зимового палацу, який на той час вже не мав ніякого значення для революційних подій того періоду. Водночас, для колабораціоністів і такий день свято. Традиційно запрошені і передпенсійні зірки минулого, які давно вже «вийшли у тираж» – зірка кацапського гоп-блатняка, заслужена повія російської естради Віка Циганова та якийсь Денис Майданов, персона настільки «популярна», що навіть пошукова система Гугл не видає на запит у пошуку нічого пристойного.

Були часи, коли у Луганську виступали зірки світової величини, артисти естради збирали цілі стадіони. А зараз лише ось такі «діячі культури». Прогрес у сфері культури «республіки», як то кажуть, очевидний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *